O mnie

Nazywam się Kacper Ogaza i od kilku lat zajmuję się artystycznym malowaniem obrazów na ścianach.

Nie mam co prawda tak doskonałej pamięci do wyjątkowej wizualizacji doświadczeń z przeszłości, jak to miał w zwyczaju Salvador Dali, jednak dobrze wiem, co ukształtowało mnie jako człowieka.

Zapraszam do krótkiej historii, z pominięciem mało istotnych faktów z życia, jak wiek, miejsce urodzenia czy rozmiar buta.

Moja historia

Od zawsze uwielbiałem marzyć, bujać w obłokach i wyobrażać sobie niestworzone rzeczy. Jedną z takich wizji, która towarzyszy mi po dziś dzień, jest silne wyobrażenie siebie potrafiącego latać, wierzyłem – i do tej pory wierzę – że kiedyś będę w stanie wznieść się ku niebu. Takie mam pragnienie i kiedyś to zrobię, tylko potrzebuję trochę czasu.

Jako forma uzewnętrzniania swoich myśli i z chęci interpretacji otaczającego mnie świata już mając kilka lat sięgnąłem po kredki i ołówki. Tak mi się to spodobało, że po dziś dzień łapię coraz to nowsze narzędzia, które pozwalają mi tworzyć.

W życiu próbowałem mnóstwa rzeczy. Studiowałem 3 różne kierunki, z czego skończyłem jeden, byłem członkiem organizacji AIESEC, w której przez 5 lat starałem się dołożyć swoją cegiełkę do budowania pokoju i wykorzystania potencjału ludzkiego przez budowanie postaw liderskich u młodych ludzi, pracowałem w kilkudziesięciu różnych miejscach i zwiedziłem jakieś 22 kraje. Dawanie sobie szansy na wzloty i upadki, na lekcje i momenty niespodziewanej euforii, uważam za najbardziej kształtujące mój charakter i podejście do świata.

Mocno wierzę w siłę przyciągania prawdziwych pragnień, wierzę, że to co ma się w głębi siebie zawsze znajdzie odpowiedź w świecie realnym. Mam głębokie przekonanie (poparte już niemałym doświadczeniem w tym temacie), że przyszłość postawi na mojej drodze osoby, z którymi wspólnie stworzę wyjątkowe obrazy i wspomnienia. Wobec tego, do zobaczenia!

Kontakt

Odezwij się do mnie

Lub zadzwoń: +48 796 423 431

Przetwarzanie danych